Sukcesem organizacyjnym i sportowym zakończył się X Jubileuszowy Międzynarodowy Memoriał Karola Hibnera w łucznictwie, który odbył się w dniach 2-3 marca 2019 roku. W hali sportowo – widowiskowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Teresinie rywalizowało 168 zawodników i zawodniczek z 26 klubów. Zmagania łucznicze odbywały się we wszystkich kategoriach wiekowych od młodzika do seniora.

Organizatorami tych prestiżowych i cieszących się dużą popularnością w świecie łuczniczym rozgrywek byli: Marek Olechowski – wójt Gminy Teresin, Jolanta Gonta – starosta sochaczewski, Warszawsko – Mazowiecki Okręgowy Związek Łuczniczy oraz LKS „Mazowsze” Teresin. Gościem honorowym był syn patrona Memoriału pan Robert Hibner.

Organizatorzy gorąco dziękują wszystkim firmom i instytucjom:  Bakoma Sp. z o.o., Pompy Ciepła – Lech Olczedajewski oraz wójtowi Gminy Teresin, Starostwu Powiatowemu, Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji panu Krzysztofowi Walencikowi, Dyrektorowi Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej panu Markowi Misiakowi za wsparcie w organizacji zawodów.

Pełne wyniki zawodów dostępne są w serwisie ianseo.net: http://ianseo.net/Details.php?toId=5236