Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?   
AKCEPTUJĘ

Konsultacje żywieniowe

konsultacje zywieniowe gosir teresin

Zapraszamy do odwiedzenia Poradni Odżywiania i Odchudzania

Na początku odbywasz ze swoim Trenerem indywidualną konsultację, podczas której, na podstawie wywiadu, Trener robi bilans dotychczasowej diety, dokładny skan składu ciała, określa parametry BMI, WHR, LBM, BMR, indywidualne zapotrzebowanie na PROTEINY (białko) w diecie, itp Dzięki temu może zaproponować Ci spersonalizowany program. Jest Twoim przewodnikiem, pomocnikiem, opiekunem i coachem.

Spotkania Indywidualne

Spotykamy się regularnie – co tydzień, co dwa lub co trzy tygodnie – w zależności od Programu i potrzeb indywidualnych. Spotkania umawiamy na bieżąco, abyś mogła bez problemu dostosować je do swojego grafika zajęć i pracy. Na początku każdego spotkania weryfikujemy Twoje postępy poprzez analizę składu ciała, pomiary oraz analizę dzienniczka odżywiania. Jeśli zachodzi potrzeba modyfikujemy zalecenia oraz ustalamy plan na przyszłość.

Program Odchudzania

Zanim razem podejmiemy decyzję o rozpoczęciu Programu Kontroli Wagi przejdź z nami 3 kroki:

1. Profilaktyczny Test Metaboliczny wraz z omówieniem wyników i wstępnymi zaleceniami
2. Bilans Formy: analiza Twoich nawyków odżywiania i stylu życia, ułożenie Twojego Programu
3. Decyzja o odchudzaniu z Twoim Trenerem

Profesjonalna segmentacyjna analiza składu ciała skanerem Tanita BC 545

Test Metaboliczny jest to element badań profilaktyki zdrowotnej, szczególnie polecany osobom, które dbają o właściwe proporcje swojej sylwetki (odchudzanie, dobieranie masy mięśniowej, kontrola wagi, aktywność fizyczna) lub są w grupie ryzyka chorób cywilizacyjnych (cukrzyca, choroby układu sercowo-naczyniowego, choroby zwyrodnieniowe, choroby metaboliczne).

Badanie obejmuje: pomiar na profesjonalnym analizatorze składu ciała Tanita BC 545 obejmujący tkankę tłuszczową w % i kg całościową, segmentacyjną i brzuszną, masę mięśniową w % i kg całkowitą i segmentacyjną, fizyczną ocenę sylwetki, masę kostną, nawodnienie, wiek metaboliczny oraz szczegółowe omówienie wyników i wskazanie zagrożeń, jeśli występują.

Koszt badania: tylko 35 pln!!!
do każdego badania pomiar tkanki tłuszczowej gratis!

konsultacje żywieniowe i testy metaboliczne są na zapisy 
pod numerem telefonu 696 227 297

Osobisty trener wellness w odżywianiu Urszula Kendzior
Doradca ds. Odżywiania Komórkowego
Konsultant ds. Prawidłowego Odżywiania i Suplementacji Diety

„…Jestem Osobistym Trenerem Wellness. To jest mój styl życia. Co to znaczy? Żyję zdrowo i radośnie – w stylu Wellness i pomagam nauczyć się tego tym, którzy chcą dokonać zmian w swoim życiu. Jakich zmian? Jak się prawidłowo odżywiać. Jak uprawiać codzienną aktywność. Jak być zdrowym i Wellness…”

Pamiętaj!!! Lepsze życie to Twoje dobre samopoczucie, lepsza energia, więcej zdrowia, zgrabna sylwetka, pozytywne myśli i radość, którą możesz dzielić z ludźmi. To jest całkowicie realne, abyś czuł się wspaniale każdego dnia – wystarczy, że chcesz dokonać zmian!

NASZE USŁUGI

konsultacje żywieniowe ( wtorki i czwartki )
profesjonalna analiza składu ciała – skaner TANITA BC 545
skuteczne odchudzanie
warsztaty Wellness i czwartkowe zajęcia ruchowe na powietrzu

NASZA MISJA:

Dać każdemu człowiekowi możliwość dokonania pozytywnych zmian w życiu, w zakresie zdrowia, wyglądu, sylwetki, aktywności fizycznej i stylu życia.

TWOJE KORZYŚCI:

Możesz wziąć od nas konkretne rozwiązania, aby codziennie dokonywać zdrowszych wyborów, aby każdego dnia zmieniać niewielką rzecz w drodze do sukcesu. Znajdziesz z Nami praktyczne rozwiązania i wskazówki, jak już od teraz czuć się lepiej i lepiej wyglądać, jak oczyścić organizm, jak kontrolować wagę, jak odbudować masę mięśniową.

Czym jest wellness (z ang. zdrowie)? Wellness to styl zdrowego życia, odżywiania się, Jak wiadomo lepsze życie to Twoje dobre samopoczucie, lepsza energia, więcej zdrowia, zgrabna sylwetka, pozytywne myśli i radość, którą możesz dzielić z ludźmi. To jest całkowicie realne, abyś czuł się wspaniale każdego dnia – wystarczy, że chcesz dokonać zmian!