Zapraszam do zapoznania się z dodatkowymi usługami Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Teresinie. Tutaj będą się znajdować wszystkie usługi które GOSiR oferuje, nie tylko dla zawodowych sportowców. Prowadzimy profesjonalne konsultacje żywieniowe z dietetykiem. Jesteśmy w stanie zorganizować profesjonalną imprezę/event w kompleksie widowiskowo-rozrywkowym. U nas można wynająć także profesjonalną salę konferencyjną posiadającą pełen osprzęt multimedialny, która świetnie nadaje się na spotkanie biznesowe. Zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do współpracy.

Sala konferencyjna

W kompleksie widowiskowo-sportowym GOSiR Teresin znajduje się Sala Konferencyjna, z pełnym osprzętem multimedialnym. Można ją wynająć wedle życzenia na cały dzień bądź na godziny.

Sala konferencyjna GOSiR Teresin

 

Współorganizacja imprez i eventów

W kompleksie GOSiR Teresin istnieje możliwość wynajęcia boiska wraz z infrastrukturą pod eventy i inne imprezy. Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy i ogranizacje chcące zrealizowaćimprezy integracyjne, spotkania biznesowe, imprezy rozrywkowe lub sportowe. Do tej pory możemy się pochwalić nienaganną współpracą przy organizacji imprez z lokalnymi firmami, stowarzyszeniami jak też Gminą Teresin, Teresińskim Ośrodkiem Kultury, Ośrodkiem Opieki Społecznej, Zakładem Gospodarki Komunalnej. Przykładem jest corocznie organizowana Teresińska Noc Czerwcowa, odbywająca się na obiektach GOSiR Teresin (koncerty plenerowe, ogródki gastronomiczne, pukty handlowe). Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem dyrektora GOSiR Teresin pod numerem telefonu 500 17 29 79.