Priorytetowym celem działalności GOSiR Teresin jest udostępnienie obiektów sportowych i rekreacyjno-wypoczynkowych oraz propagowanie w szerokim tego słowa znaczeniu różnych form rekreacji i wypoczynku. Nasz obiekt w Teresinie dysponuje dużą halą sportową, która posiada wysokiej klasy wyposażenie oraz profesjonalny sprzęt sportowy. Kompleks GOSiR Teresin powstał z myślą o propagowaniu edukacji sportowej w szkole jak i poza nią, ponadto wskrzeszaniu ducha sportowego wśród społeczeństwa Teresina, a w szczególności wśród dzieci i młodzieży. Z Naszej Hali Sportowej mogą korzystać zarówno osoby indywidualne, jak i grupy zorganizowane, firmy, związki sportowe, kluby, instytucje sportowe i inne organizacje. Jesteśmy przekonani, że Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Teresinie jest jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych na terenie Powiatu.

Ponadto można u nas korzystać z następujących atrakcji sportowych:

Siłownia

Dla okolicznych mieszkańców w kompleksie sportowo-rekreacyjnym są przewidziane rozmaite pomieszczenia. Między innymi – siłownia, gdzie każdy może popracować nad swoją formą. W siłowni GOSiR Teresin posiadamy nowoczesny sprzęt firmy Pro Natura Line który pozwoli wytrenować każdą partię mięśni.

Przyjdź do nas osobiście i poznaj różnorodność naszych maszyn

Sala Fitness

Ponadto w naszym kompleksie sportowo rekreacyjnym posiadamy takie pomieszczenia jak sala fitness, pomieszczenie na saunę oraz pomieszczenia na zajęcia gimnastyczne. Na sali fitness znaduje się najwyższej klasy sprzęt firmy Kettler i Pro Natura Line.

Wyposażenie sali fitness:

  • rowery treningowe
  • bieżnie
  • orbitreki
  • wioślarz
  • masażer wibracyjny
  • stepper
  • telewizor LCD

Nowoczesna sala fitness w GOSiR Teresin

Sauna

W GOSiR Teresin mamy także przytulną Saunę – idealną by odpocząć po ciężkim treningu. Niedaleko znajdują się prysznice, po to by z rozgrzanej sauny od razu pod nie wskoczyć. Przestronna sauna pomieści dużo osób, w związku z tym można relaksować się ze znajomymi.

Sauna GOSiR Teresin

Skate-Park

Na zewnątrz znajduje się Skate-park gdzie każdy amator deski bądź rolek będzie się mógł wyszaleć. Obiekt ten powstał z myślą o najmłodszych mieszkańcach Naszej Gminy. Na teren skate-parku wstęp jest wolny.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego skate parku

Korty tenisowe

Do Państwa dyspozycji przygotowane są dwa korty tenisowe pokryte sztuczną nawierzchnią (TARTAN). Po zmroku na kortach tenisowych GOSiR Teresin są uruchamiane jest profesjonalne sztuczne oświetlenie, więc można grać nawet wieczorem. Na korty tenisowe najlepiej jest przyjechać z całą rodziną lub z przyjaciółmi – świetna zabawa gwarantowana. Pamiętajcie – sport to zdrowie!!!

Nowoczesne korty tenisowe GOSiR Teresin czekają na Ciebie!

Wszystkich zainteresowanych sportem i nie tylko, serdecznie zapraszamy do korzystania z sal jak też z innych dostępnych atrakcji, a także do uczestnictwa we wszelkiego rodzaju imprezach sportowo-rekreacyjnych.