Spotykaliśmy się na Szymanowskim Orliku przez pięć dni od 13 do 18 lipca. W tym czasie dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych oraz plastycznych.

Młodzi adepci spróbowali swych sił w sportowych zmaganiach, plastycznych animacjach, puszczaniu latawców, zabaw z chustą Klanzy. Wyłoniliśmy mistrza skoków na skakance, mistrza skoku w dal oraz króla strzelców. Największa kreatywnością dzieci wykazały się przy wykonaniu „łapaczów snów” oraz koralikowych bransoletek. Bardzo cieszy nas fakt, że w zajęciach uczestniczyła tak liczna grupa dzieci. Serdecznie dziękuję Rodzicom za aktywny wkład w nasze zajęcia. 

Wszystko to nie mogłoby się wydarzyć, gdyby nie wsparcie Wójta Gminy Teresin oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Teresinie. Dziękujemy!

To nie koniec Sportowych Wakacji w Gminie Teresin!!! Już w najbliższy piątek 24.07.2020 r. spotkamy się na boisku sportowym przy OSP w Teresinie, ul Południowa, w godzinach od 9.00 do 11.30. Mogę śmiało powiedzieć, będzie kreatywnie, czasem może trochę arcydziwnie, ale na pewno będzie sportowo i magicznie, więc przybywajcie licznie.

Justyna Kamińska