Nie tylko dziewczyny lubią BRĄZ!
Znakomita współpraca Adriana z Trenerem dziś po raz kolejny została nagrodzona. Tak niedawno, bo zaledwie 2 tygodnie temu Adrian zdobył złoty medal na Międzywojewódzkich Mistrzostwach U16 w Warszawie, gdzie ustanowił swój życiowy rekord w biegu na 300m na poziomie 35,84. Dziś Adrian ustanawia kolejny rekord! Z czasem 35,57 wskakuje na 3 miejsce podium podczas Mistrzostw Polski U16 Białystok 2024.

Adrian- Brązowy medal należy właśnie do Ciebie!! Gratulujemy serdecznie!

Na tych samych Mistrzostwach Polski wystąpiła również znakomita Daria Duda. Daria podobnie jak Adrian przywiozła złoto a nawet dwa!! z Międzywojewódzkich Mistrzostw na dystansie 100m i 300m. Dziś Daria wywalczyła 7 miejsce spośród 38 startujących najlepszych zawodniczek w Polsce. Daria pobiła swój rekord, który obecnie wynosi 40.83! Serdeczne gratulacje!