1 grudnia w hali widowiskowo-sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Teresinie  odbył się wyjątkowy turniej charytatywny piłki nożnej dla rocznika 2007, z którego dochód w całości przekazany został na operację kręgosłupa Mai Kapłon.

Wydarzenie zorganizował Klub Sportowy Teresin. W godzinach od 9 do 17 drużyny zgłoszone do udziału w turnieju walczyły w szczytnym celu – w zbiórce funduszy na operację kręgosłupa wokalistki pochodzącej z Elżbietowa.

Dziękujemy zawodnikom za uczciwe współzawodnictwo, dobrą zabawę, niesamowite emocje, a przede wszystkim za wielkie serca i pomoc okazaną Mai.  Dziękujemy również za kibicowanie drużynom, wśród których oprócz gospodarzy KS Teresin pojawiły się reprezentacje Orkana Sochaczew, Orła  Kampinos, Piasta Feliksów, FC Płochocin, Wrzosu Międzyborów oraz KS Mszczonowianka.

Podczas turnieju można było podziwiać taneczne oraz muzyczne występy uczniów Szkoły Podstawowej im. św. Maksymiliana Kolbego w Teresinie.

Wpływy z tego wydarzenia: loterii fantowej dla dzieci i dorosłych, sprzedaży słodkości zostaną dołączone jako wkład w zbiórkę pieniędzy na operację Majki Kapłon w Stanach Zjednoczonych.

Dziękujemy za każdy dar serca – warto pomagać!

Wyniki turnieju:

  1. KS Teresin
  2. Wrzos Międzyborów
  3. FC Płochocin
  4. KS Mszczonowianka
  5. Orkan Sochaczew
  6. Piast Feliksów
  7. KS Teresin II
  8. Orzeł Kampinos

Najlepszy zawodnik turnieju:
Marcin Wiśniewski (Wrzos Międzyborów)

Król strzelców:
Bartłomiej Lot

Najlepszy bramkarz:
Mateusz Bugaj