Już po raz dziewiąty na kortach klubu KampinoSport w Starych Babicach odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym. W trzydniowych zawodach (6-8 grudnia 2019 r.) wystartowało blisko 40 zawodników z całego kraju.

Organizatorem turnieju była Gmina Teresin, a patronat nad imprezą objęły Gmina Stare Babice oraz Powiat Warszawski Zachodni. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w kilku kategoriach wiekowych, a także w kategorii VIP dla osób pełniących najwyższe funkcje w samorządach lokalnych oraz w grze podwójnej. Sędzią głównym turnieju był Ariel Lisowski (sędzia klasy międzynarodowej). Po trzydniowych zmaganiach wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali m.in. pamiątkowe statuetki.

Z pełnymi wynikami można się zapoznać na stronie www.kampinosport.pl.

Niestety tegoroczny championat nie był zbyt łaskawy dla reprezentantów Gminy Teresin. Nasi utytułowani zawodnicy Marek Olechowski i Hubert Konecki zarówno w grze pojedynczej, jak i podwójnej ponieśli porażki już w II rundzie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju, którzy potrafią nie tylko zarządzać na swoim terenie, ale także zdrowo i aktywnie żyć!